051-691-2373
info@hydropsh.com

پمپ ترک بهتر است یا ایرانی؟

مهندس خاکشور
18 شهریور 1400
7 دقیقه زمان برای مطالعه

ترک یا ایرانی؟

سال‌های متمادی است که قطعات هیدرولیک از ترکیه به ایران صادر می‌شود، و متأسفانه در ذهنیت ما ایرانیان جاافتاده است که جنس ترک از کیفیت بیشتری برخوردار است. اما واقعیت خلاف این موضوع می‌باشد.
تیم هنری سال‌های متمادی است که در حوزه هیدرولیک فعالیت می‌کند. و پس از سال‌ها تجربه و با استفاده از ماشین‌آلات روز دنیا و متخصصین مجرب حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

و اما چرا ترک نخریم؟

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم سال‌های زیادی است که قطعات هیدرولیک به ایران صادر می‌شود، اما پشت این صادرات چیست؟ بازرگانان سودجویی در حوزه هیدرولیک وجود دارند که آن‌ها برای سود خود از شرکت‌های ترک درخواست محصولاتی با ارزان‌ترین قطعات و ابزارآلات را می‌کنند، تا قیمت محصول کمتر شود که ازاین‌رو بتوانند سود بیشتری بکنند، و ازآنجایی‌که محصولاتی که وارد می‌شوند هیچ نوع گارانتی ندارند، به همین علت کیفیت محصول برای تولیدکننده و واردکننده هیچ اهمیتی ندارد، و این موضوع باعث به خطر افتادن جان هزاران ایرانی می‌شود؛ نکته دیگری که می‌توان گفت بالا بودن قیمت آن نسبت به نمونه ایرانی است و علت این موضوع افزوده شدن گمرک می‌باشد؛ و اما در آخر قابل‌ذکر است که محصولات هنری دارای 1 سال ضمانت پس از فروش،و خدمات پس از فروش مادام می‌باشد تا بتواند اطمینان خاطری به مصرف‌کننده‌های عزیز بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پمپ دنده ای

همه چیز درباره پمپ های دنده ای

پمپ هیدرولیک دنده ای یک نوع پمپ جابجایی مثبت می باشد. در پمپ های دنده ای هیدرولیک، ...
مهندس خاکشور
30 اردیبهشت 1399

نکات ایمنی ضروری در تخلیه بار

تخلیه بار همواره فرآیندی خطرناک بوده است ؛ و به همین علت برای جلوگیری از خسارت مالی و جانی به راننده و دیگران رعایت نکات ایمنی بسیار حائز اهمیت می‌باشد.جک کمپرس تنها جهت بلند کردن اتاق کمپرس ساخته‌شده ...
مهندس خاکشور
10 مرداد 1400
پمپ پیستونی اکسیال

همه چیز درباره پمپ های پیستونی

پمپ هیدرولیک چیست؟ پمپ پیستونی به عنوان قلب سیستم هیدرولیک، انرژی مکانیکی را که به وسیله موتورهای الکتریکی، ...
مهندس خاکشور
15 بهمن 1398

0

preloader