051-691-2373
info@hydropsh.com

پمپ ترک بهتر است یا ایرانی؟

مهندس خاکشور
18 شهریور 1400
7 دقیقه زمان برای مطالعه
ترک یا ایرانی

ترک یا ایرانی؟

سال‌های متمادی است که قطعات هیدرولیک از ترکیه به ایران صادر می‌شود، و متأسفانه در ذهنیت ما ایرانیان جاافتاده است که جنس ترک از کیفیت بیشتری برخوردار است. اما واقعیت خلاف این موضوع می‌باشد.
تیم هنری سال‌های متمادی است که در حوزه هیدرولیک فعالیت می‌کند. و پس از سال‌ها تجربه و با استفاده از ماشین‌آلات روز دنیا و متخصصین مجرب حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

و اما چرا ترک نخریم؟

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم سال‌های زیادی است که قطعات هیدرولیک به ایران صادر می‌شود، اما پشت این صادرات چیست؟ بازرگانان سودجویی در حوزه هیدرولیک وجود دارند که آن‌ها برای سود خود از شرکت‌های ترک درخواست محصولاتی با ارزان‌ترین قطعات و ابزارآلات را می‌کنند، تا قیمت محصول کمتر شود که ازاین‌رو بتوانند سود بیشتری بکنند، و ازآنجایی‌که محصولاتی که وارد می‌شوند هیچ نوع گارانتی ندارند، به همین علت کیفیت محصول برای تولیدکننده و واردکننده هیچ اهمیتی ندارد، و این موضوع باعث به خطر افتادن جان هزاران ایرانی می‌شود؛ نکته دیگری که می‌توان گفت بالا بودن قیمت آن نسبت به نمونه ایرانی است و علت این موضوع افزوده شدن گمرک می‌باشد؛ و اما در آخر قابل‌ذکر است که محصولات هنری دارای 1 سال ضمانت پس از فروش،و خدمات پس از فروش مادام می‌باشد تا بتواند اطمینان خاطری به مصرف‌کننده‌های عزیز بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

نگهداری پمپ پیستونی

افزایش عمر پمپ های پیستونی

پمپ های پیستونیپمپ های پیستونی قلب سیستم هیدرولیک به شمار می‌آیند ، و پر کاربرد ترین این ...
مهندس خاکشور
18 آبان 1400
روغن هیدرولیک

روغن هیدرولیک

روغن هیدرولیک چیست ؟روغن هیدرولیک یکی از پرمصرف‌ترین روغن ها در صنعت می‌باشد ، به همین علت ...
مهندس خاکشور
04 آبان 1400
نکات ایمنی

نکات ایمنی ضروری در تخلیه بار

تخلیه بار همواره فرآیندی خطرناک بوده است ؛ و به همین علت برای جلوگیری از خسارت مالی و جانی به راننده و دیگران رعایت نکات ایمنی بسیار حائز اهمیت می‌باشد.جک کمپرس تنها جهت بلند کردن اتاق کمپرس ساخته‌شده ...
مهندس خاکشور
10 مرداد 1400
preloader