051-9101-3350
051-9101-3350
info@hydropsh.com

پمپ ترک بهتر است یا ایرانی؟

ایرانی یا ترک
فهرست مطالب
بدون واسطه خرید کنید

پمپ ترک یا ایرانی؟

سال‌های متمادی است که قطعات هیدرولیک از ترکیه به ایران صادر می‌شود، و متأسفانه در ذهنیت ما ایرانیان جاافتاده است که جنس ترک از کیفیت بیشتری برخوردار است. اما واقعیت خلاف این موضوع می‌باشد.
تیم هنری سال‌های متمادی است که در حوزه هیدرولیک فعالیت می‌کند. و پس از سال‌ها تجربه و با استفاده از ماشین‌آلات روز دنیا و متخصصین مجرب حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

و اما چرا پمپ ترک نخریم؟

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم سال‌های زیادی است که قطعات هیدرولیک به ایران صادر می‌شود، اما پشت این صادرات چیست؟ بازرگانان سودجویی در حوزه هیدرولیک وجود دارند که آن‌ها برای سود خود از شرکت‌های ترک درخواست محصولاتی با ارزان‌ترین قطعات و ابزارآلات را می‌کنند، تا قیمت محصول کمتر شود که ازاین‌رو بتوانند سود بیشتری بکنند، و ازآنجایی‌که محصولاتی که وارد می‌شوند هیچ نوع گارانتی ندارند، به همین علت کیفیت محصول برای تولیدکننده و واردکننده هیچ اهمیتی ندارد، و این موضوع باعث به خطر افتادن جان هزاران ایرانی می‌شود؛ نکته دیگری که می‌توان گفت بالا بودن قیمت آن نسبت به نمونه ایرانی است و علت این موضوع افزوده شدن گمرک می‌باشد؛ و اما در آخر قابل‌ذکر است که محصولات هنری دارای 1 سال ضمانت پس از فروش،و خدمات پس از فروش مادام می‌باشد تا بتواند اطمینان خاطری به مصرف‌کننده‌های عزیز بدهد در انتهای برای قیمت پمپ 9 پیستون ترک و ایرانی به صفحه لینک شده مراجع کنید.
ممنون از دیدگاه شما
مهندس خاکشور
مهندس خاکشور
اشتراک گذاری
5/5
دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

الان در دفتر هستیم با ما تماس بگیرید!

شماره تماس3350-9101-051

پست الکترونیکیinfo@hydropsh.com

مشاوره تلفنی رایگان

همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.